קונסטנטין
פבלוב
פשות הובלות
הובלות
תל אביב
, מרכז
ישראל
+972 54 4476480

הובלות קטנות

הובלות קטנות ובינוניות

בשנים האחרונות אי אפשר להתעלם מהצפיפות בערים הגדולות. התוצאה היא מעבר של אנשים לדירות קטנות יותר, בייחוד באזור המרכז במטרה לחסוך בעלויות .

 

כיצד בא לידי ביטוי השינוי בענף ההובלות

מעבר לדירה קטנה יותר מצריך מחברת ההובלות לבצע הובלות קטנות ובינוניות המיועדות לדירה קטנה בה אין חפצים רבים. ישנם דיירים נטולי רכוש  רב ולכן הם זקוקים להובלות קטנות בשל שינוי מקום המגורים. בשנים האחרונות ניתן לראות את ההתפתחות של שוק הובלות קטנות המיועד לאותם דיירים.

 

מהן הובלות קטנות

כפי שהסברנו בפסקה הקודמת, מדובר בהובלות  בהן אין צורך לעשות שימוש במשאית גדולה אלא ניתן להעביר את הציוד באמצעות משאית קטנה. במקרה של מעבר לדירה קטנה בתל אביב תכולת הדירה תכלול חפצים כמו מערכת סטריאו או טלוויזיה.

 

מי קהל היעד של הובלות קטנות

ניתן לומר כי קהל היעד של הובלות קטנות הם סטודנטים ודיירים צעירים אשר זו הפעם הראשונה או השנייה בה הם עוברים דירה ואין להם חפצים רבים. מדובר בקהל  יעד אשר מעוניין בשירות ולכן חשוב מאד לחפש את החברה המקצועית ביותר- זו אשר תבצע את ההובלה תוך דגש על מקצועיות ואמינות. בחירת חברה אמינה תאפשר לישון בשקט בידיעה כי ההובלה תתבצע בצורה טובה.

 

מה באשר למחיר

אחת השאלות המטרידות דיירים רבים היא שאלת המחיר- מה המחיר עבור הובלות קטנות? בשל הביקוש חברות רבות הוסיפו מחיר מיוחד לשירותים שלהם עבור הובלות קטנות – מספר רכבים יכולים לבצע את ההובלה. ללא הובלות כבדות וללא צוות עובדים גדול- אין צורך לשלם הרבה על ההובלה. שימו לב כי מחיר גבוה מדי על הובלה קטנה, צריך להדליק אצלכם נורה אדומה.

   

שירות מהיר ומשתלם

על מנת ליהנות מהובלה קטנה ואיכותית יש לבחור חברת הובלות המציעה שירות הובלות מהיר ואיכותי תוך העברת החפצים בצורה המקצועית ביותר. כיום ישנן חברות רבות אך ההמלצה היא לבצע סקר מקיף טרם בחירת החברה. התייעצות עם לקוחות קודמים או בחינת אתרי האינטרנט של החברות השונות תסייע להגיע להחלטה נכונה וטובה.