קונסטנטין
פבלוב
פשות הובלות
הובלות
תל אביב
, מרכז
ישראל
+972 54 4476480

הובלת משרדים

הובלות והעברת משרדים

זקוקים להעברת משרדים? בשנים האחרונות ניתן לראות חברות הובלות והעברת משרדים רבות והבחירה אינה פשוטה.  על מנת לבחור את חברת ההובלות הטובה ביותר ריכזנו עבורכם טיפים.

 הצעת מחיר להובלה

הקפידו לשוחח בטלפון

העברת משרדים אינה פעולה פשוטה אלא מורכבת הדורשת התחשבות בכל הצרכים של העובדים ולכן חשוב מאד לבחור את חברת ההובלות הטובה ביותר. ההמלצה היא לשוחח עם המובילים טרם ביצוע ההובלה על מנת לדעת כי מדובר באנשי מקצוע.  באמצעות שיחה טלפונית ניתן לדלות מספר רב של פרטים החל מניסיון ועד מקצועיות.

 

וודאו כי חברת ההובלות מודעות למורכבות ההובלה

טרם בחירת החברה, וודאו כי החברה מודעת למורכבות ההובלה- חברה מקצועית תקפיד לערוך לכם תשאול מקיף טרם ביצוע ההובלה על מנת לבצע את הפעולה בצורה הטובה ביותר . היעדר תחקיר עשוי להוביל לכך כי ההובלה לא תתבצע על הצד הטוב ביותר.

 

בדקו את הצעת המחיר

חברת הובלת מקצועית הינה חברה אשר מקפידה לעבוד תוך שקיפות ואינה מסתירה את הפרטים המלאים אודות ההובלה על מנת שתהיה לכם האפשרות לדעת בדיוק מה מתרחש בכל רגע נתון.  במידה והצעת המחיר אינה תואמת את המציאות, הרי יש לבחון חברה אחרת המציעה הצעת מחיר משתלמת יותר.  על מנת להיערך להצעת המחיר,

הקפידו להעביר רשימה מדוייקת של תכולת החפצים תוך שאתם לא חוסכים בשום פרט.  אם יש מעברים צרים או פריטים שונים שיש להעביר דאגו לעדכן את חברת ההובלות .

 

בקשו לראות את ביטוח הסחורה

חברת הובלות מקצועית תצייד את המובילים שלה בביטוח סחורה והעברה עבור הרכוש- ההמלצה היא לבקש מהם לראות את הביטוח תוך דאגה להחתים את החברה על הפרטים של ההובלה.

 

התייעצו עם לקוחות קודמים

על מנת לבחור את חברת ההובלות המקצועית ביותר ניתן להתייעץ עם לקוחות קודמים אשר שכרו את שירותיה של חברת הובלות ויש ביכולתם להמליץ לכם על שירותי החברה . אל תהססו לשאול אותם מספר רב של שאלות על מנת לקבל תשובות מקיפות. ככל שהתשובות תהיינה מקיפות יותר, כך תדעו כי בחרתם נכון.